Co znajdziesz w kursie „Zostań Wirtualną Asystentką”?

kurs zostań wyirtualną asystentką

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu lub do przeczytania jego transkrypcji, w którym omawiam pokrótce, co zawiera kurs „Zostań Wirtualną Asystentką”.

Po co stworzyłam kurs?

Kurs został stworzony z myślą o tym, aby ułatwić drogę wszystkim dziewczynom, które dopiero zaczynają i mają totalnie rozproszoną wiedzę. Sama wiem, ile stron, blogów, podcastów, filmików i wszystkiego, co się da: przeglądałam, przeszukałam, przechodziłam. Ile to czasu mi zajęło…

Podstawowe informacje dotyczące kursu:

Powiem Wam mniej więcej, co jest w tym kursie. Wtedy same ocenicie i może się skusicie oraz zweryfikujecie, jaką ma dla Was wartość. Zastanowicie się, czy warto go przejść, czy też nie.

Od razu wspomnę, że kurs jest e-mailowy oraz że jest miesięczny. Co 2-3 dni będzie przychodzić Wam e-mail z kolejną lekcją, a w niej: treść, materiały PDF z ćwiczeniami oraz wideo.

Zawartość kursu:

W lekcjach jest 15 e-maili, które przychodzą co 2-3 dni. 

 • Na początku jest przywitanie, kim jest wirtualna asystentka, rodzaje wirtualnych asystentek oraz jakie są zadania wirtualnej asystentki. Wszystko w formie checklisty co umiem, a czego nie umiem i oprócz tego zrobiłam również listę zadań wirtualnej asystentki jako dodatkowy materiał.
 • Kolejna lekcja mocne i słabe strony, które dzielą się na: umiem, nie umiem. Także zobaczycie czy będziecie chciały ten kurs.
 • Następna lekcja to grupa docelowa, określanie swojego idealnego klienta, swojej idealnej persony. Do kogo chcemy w ogóle kierować naszą ofertę.
 • Misja i wizja twojej firmy. Po co i dla kogo? O co chodzi w mojej firmie, co ja chcę ludziom dać, osiągnąć i przekazać dzięki swojej firmie oraz w swojej firmie.
 • Kolejna lekcja stwórz swoją ofertę.
 • Gdzie szukać klienta. Opowiem o kanałach i możliwościach. Jak to wygląda, skąd pozyskiwać klientów.
 • Konsultacja wstępna jak powinna wyglądać, aby była korzystna dla nas oraz jak ją zorganizować.
 • Rozpoczęcie współpracy i cała jej organizacja: dla kogo i jak zabezpieczyć się regulaminami, typowe onboarding klienta. Bo często dziewczyny się borykają z problemem, że oferta chwyciła i co dalej z tym klientem?
 • Później tematy bardziej szkoleniowe, kanały social media. Wyjaśniam co i jak zrobić, gdzie warto być, jak stworzyć dobry profil na LinkedIn, Instagram, Facebook.
 • Najważniejsze narzędzia w pracy wirtualnej asystentki, które będę omawiała. Do pobrania będzie również lista narzędzi.
 • Kolejne to filmiki instruktażowe z Canvy, MailerLite, WordPress, Trello i Asana.

W kwestii narzędzia Asana to już dużo wcześniej stworzyłam poradnik, który warto pobrać, gdyż będzie Wam łatwiej się wdrożyć. Natomiast w kursie zrobię filmik krok po kroku jak korzystać z narzędzi i jak to robić. Canva, MailerLite, WordPress, Asana będą takimi filmikami, które będą zawierać najważniejsze rzeczy do ich obsługi.

Mam nadzieję, że wpis będzie dla Ciebie przydatny i pomocny w ustaleniu, czy ten kurs jest dla Ciebie.

Zapraszam Cię serdecznie do grupy  ” Wirtualna Asystentka po godzinach – rozmowy, wsparcie, inspiracja”, gdzie znajdziesz przydatne materiały i transmisje live.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *