Jak zarezerwować konsultację poprzez Calendly?

KONSULTACJE PRZEZ CALENDLY

Mam dla Ciebie krótką instrukcję jak zamówić bezpłatną 30-minutową konsultację na Zoom poprzez bezpłatny system do rezerwacji spotkań i konsultacji Calendly.

Instrukcję przedstawię Ci na podstawie mojej strony www, gdyż ja właśnie z tego systemu korzystam, choć zauważyłam, że mimo tak prostego systemu, większość klientów woli umawiać spotkania, czy konsultacje poprzez wymianę maili, czy wiadomości na messengerze. Chcę pokazać, jakie to proste i że wystarczy kilka kliknięć, bez czekania na moją odpowiedź lub wymiany kilku, lub kilkunastu maili czy wiadomości na Facebooku.

Krok 1

Wchodzisz na moją stronę www.annakawecka.pl w zakładkę „oferta i cennik” lub w dowolną ze stron z oferty: „Wirtualna Asystentka & Wirtualna Office Manager”, „Strony internetowe WordPress”, „Film & Podcast” lub „Konsultacje & Mentoring dla pcozątkujących Wirtualnych Asystentek” – na każdej z tych stron znajduje się przycisk „Kliknij i zamów bezpłatną konsultację”. Każdy z przycisków kieruje Cię do systemu Calendly, w którym możesz sobie zarezerwować dogodny termin konsultacji.

Krok 2

Przenosi Cię do systemu Calendly, a tam pokazuje Ci się kalendarz z wolnymi dniami zaznaczonymi niebieskim kolorem. Klikasz dogodną dla Ciebie datę.

Krok 3

Po wybraniu daty, pokazują Ci się dostępne godziny konsultacji. Wybierasz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Krok 4

Po wybraniu dogodnej daty oraz godziny naciskasz przycisk „confirm”, aby potwierdzić rezerwację konsultacji.

Krok 5

W odpowiednie rubryki wpisujesz swoje imię i nazwisko oraz aktywnego maila, na którego zaraz po otrzymaniu informacji o Twojej rezerwacji konsultacji – skontaktuję się. Zaznaczasz także temat konsultacji w polu wyboru poniżej. Na koniec klikasz przycisk „Schedule Event”.

Krok 6

Wyświetla Ci się pulpit potwierdzenia rezerwacji, a mi wysyłana jest wiadomość na maila o tym, że rezerwacja została złożona. Piszę do Ciebie maila w najkrótszym możliwym czasie, aby jeszcze dodatkowo potwierdzić termin i godzinę konsultacji na Zoom (wideokonferencja).

Proste, prawda? 🙂 Mam nadzieję, że po lekturze tej krótkiej instrukcji więcej osób zacznie korzystać właśnie z umawiania się poprzez Calendly 🙂

2 thoughts on “Jak zarezerwować konsultację poprzez Calendly?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *