Potrzebujesz osoby, która zajmie się kompleksową obsługą Twojego biznesu? Zarówno obsługą social media, newsletterem, edycją audio i wideo i jeszcze stroną internetową? Ta oferta jest dla Ciebie!

Potrzebujesz prostej, ładnej i funkcjonalnej strony internetowej, którą będziesz w stanie samodzielnie obsługiwać? A może sklepu lub platformy kursowej? W takim razie zapraszam Cię do zajrzenia do tej oferty. 

Potrzebujesz, aby ktoś złożył  lub edytował dla Ciebie film na YouTube, Facebooka, stronę internetową, czy do kursu online? A może tworzysz podcasty i potrzebujesz kogoś, kto zajmie się ich edycją i montażem? Zajmuję się tym na co dzień, a ta oferta jest dla Ciebie!

Pomogę Ci od podstaw, czyli od samego procesu planowania stworzyć kurs online. Pomogę przy platformie kursowej, montażu wideo, transkrypcjach, czy obróbce tekstów do lekcji. Pomogę też przy jego promocji i dystrybucji. 

Jak wygląda proces rozpoczęcia współpracy?

1. Skontaktuj się ze mną poprzez e-mail lub poprzez przycisk "kliknij i zamów bezpłatną konsultację", który przekieruje Cię do mojego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłam Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynam działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam Asany, Nozbe, Trello oraz skrzynki e-mail, ale dostosuję się też do innych form komunikacji. Bieżące sprawy możemy też załatwiać poprzez WhatsApp i Messenger. Co tydzień w weekend staram się z klientami umawiać na rozmowę na Skype w celu weryfikacji prac i ustalenia planu na kolejny tydzień działań.

4. Do rozliczania czasu mojej pracy nad danym zadaniem używam programu Toggl, który rejestruje czas moich działań przy każdym zadaniu. Generuję z niego co miesiąc raport i udostępniam dla klienta/klientki.

FAQ

Wszystko jest do dogadania się. Czasy są określone mniej więcej, gdyż bywały sytuacje, że pakiet 5h lub 10h był ciągnięty 3-4 miesiące, czego chcę uniknąć.

Mieszkam w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientek z Polski na fakturze przeliczam EURO na PLN, a podatek powinien być rozliczony przez klientkę w Polsce (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klientka powinna być podatnikiem VAT-UE. Cena podana powyżej jest ceną netto – Polska i Holandia mają inne oprocentowanie podatku.

Przygotuj sobie listę tematów do omówienia ze mną oraz listę zadań, które chciałabyś mi zlecić. Na początek tyle wystarczy.

Codziennie się doszkalam i rozwijam, aby móc rozszerzać swoją ofertę regularnie i jak najlepiej spełniać oczekiwania klientek, jednak oferty na stronie nie edytuję  codziennie. Na bezpłatnej konsultacji jest idealny moment, aby zapytać – może akurat jestem w stanie sprostać zadaniu.

Oczywiście jest taka opcja, nie wszystkie zadania można rozliczać godzinowo. Wszystko jesteśmy w stanie ustalić na wstępnej 30-minutowej bezpłatnej konsultacji wstępnej poprzez system do wideokonferencji ZOOM.

Co mówią o mnie klientki:

Z Anią pracuję od czerwca 2019. Mogę swobodnie powiedzieć, że stała się moją PRAWĄ RĘKĄ w moich najważniejszych projektach. Jest świetna w tym, co robi — pomaga mi w ogarnięciu postów i aktualizacji na WordPressie, moderacji grup na Facebooku i publikacji postów. Obsługuje komunikację z klientami w moim projekcie Klub Dobrego Biznesu. Nasza praca stale się rozszerza dzięki temu, że widzę jej profesjonalizm, i mam zaufanie, że mogę jej powierzać kolejne zadania. To, co mi bardzo mi się bardzo podoba, to jej inicjatywa i przejrzysta komunikacja. Zawsze wiem, co na, kiedy będzie zrobione, i jeżeli coś jest dla niej nowe, nie boi się wyzwania, ale uczciwie o tym mówi. Widzi, co musi być zrobione, i podsuwa mi pomysły, jeśli ja o czymś zapomnę, czy po prostu nie pomyślę. Jest świetną wirtualną asystentką, która realnie odciąża mnie w pracy, ale też może być świetnym mentorem dla innych startujących asystentek, bo absolutnie powinno być więcej takich osób jak Ania. ❤️
"Polecam Panią Anne, która zaprojektowała i wykonała dla mnie stronę www. Doradziła we wszystkich związanych z prowadzeniem strony kwestiach. Bardzo profesjonale, a zarazem bezpośrednie podejście, miły kontakt. Strona była wykonana na czas, Pani Anna wzięła pod uwagę wszystkie mogę sugestie i z cierpliwością znosiła moje ciągle to nowe pomysly 🙂 Efekty pracy Pani Anny można podziwiać między innymi na mojej stronie:)"
„Moja współpraca z Anią ciągle się poszerza. Rozpoczęłyśmy od wirtualnej asysty, po spotkania raz w tygodniu w celu wykonywania wspólnie administracji mojej firmy aż do pracy nad filmami na YouTube. Gratuluje Ani wszechstronności, a sobie tego, że mam obok siebie tak pomocną (w każdej dziedzinie) asystentkę. Patrząc, na nasze biznesy mogę powiedzieć, że Tworzymy zespół. Każda z nas ma ciągle nowe pomysły, które napędzają nasze biznesy. Szczerze zachęcam do korzystania z jej usług, wsparcie, którego udziela przy prowadzeniu biznesu, procentuje w bardzo szybkim tempie.”
"Bardzo polecam np. do ustawiania i nadzorowania reklam. Niezmiernie cenię sobie fakt, że ustaleniu ogółu, mogłam przejść do innych moich projektów i oddać dowodzenie Ani, która sprawowała nad wszystkim pieczę. Kreatywne podejście i profesjonalizm. Polecam w 100% !"
"Zdecydowanie polecam współpracę z p. Anią 🙂 Zanim podjęłam współpracę, wydawało mi się, że ogarnę tematy "be on-line" kupowałam nowe szkolenia, słuchałam i obserwowałam innych, ale zabrakło czasu i umiejętności, aby wprowadzić to wszystko w życie. Narastała we mnie coraz większa frustracja, że nie dźwigam tego wszystkiego sama, w głowie robił się mętlik od natłoku różnych informacji i zadań, które powinnam wykonać. Któregoś dnia natrafiłam na jednej z grup na reklamę p. Ani zdecydowałam się, że spróbuję, bo czas ucieka, a ja dalej stoję w miejscu. Dzięki p. Ani krok po kroku ogarniamy razem tematy, więc wreszcie idzie do przodu. Oprócz niesamowitego wsparcia technicznego p. Ania jest przemiłą, cierpliwą osobą, która dodatkowo potrafi zdopingować i zmotywować do działania. Jedyne czego dzisiaj żałuję — to tego, że tak późno zdecydowałam się na ten krok."

Kontakt

Link do polityki prywatności: https://annakawecka.pl/polityka-prywatnosci/