OFERTA I CENNIK

Potrzebujesz osoby, która zajmie się kompleksową obsługą Twojego biznesu? Zarówno obsługą social media, newsletterem, edycją audio i wideo i jeszcze stroną internetową? Ta oferta jest dla Ciebie!

Potrzebujesz prostej, ładnej i funkcjonalnej strony internetowej, którą będziesz w stanie samodzielnie obsługiwać? W takim razie zapraszam Cię do zajrzenia do tej oferty. 

Potrzebujesz, aby ktoś złożył  lub edytował dla Ciebie film na YouTube, Facebooka, stronę internetową, czy do kursu online? A może tworzysz podcasty i potrzebujesz kogoś, kto zajmie się ich edycją i montażem? Zajmuję się tym na co dzień, a ta oferta jest dla Ciebie!

Jesteś początkującą Wirtualną Asystentką? A może dopiero zastanawiasz się nad tym zawodem? Proponuję Ci konsultacje, na których omówimy możliwości dla Ciebie oraz ścieżkę rozwoju indywidualnie dobraną do Twojego poziomu umiejętności, oraz możliwości czasowych i finansowych.

Nie widzisz potrzeby korzystania z mentoringu, czy konsultacji 1:1? Lubisz uczyć się samodzielnie we własnym tempie? Chciałabyś coś mniej kosztownego? Po to stworzyłam kurs, aby było taniej i do indywidualnej nauki. Sprawdź ofertę! 

Jak wygląda proces rozpoczęcia współpracy?

1. Skontaktuj się ze mną poprzez e-mail lub poprzez przycisk "kliknij i zamów bezpłatną konsultację", który przekieruje Cię do mojego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłam Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynam działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam Asany, Nozbe, Trello oraz skrzynki e-mail, ale dostosuję się też do innych form komunikacji. Bieżące sprawy możemy też załatwiać poprzez WhatsApp i Messenger. Co tydzień w weekend staram się z klientami umawiać na rozmowę na Skype w celu weryfikacji prac i ustalenia planu na kolejny tydzień działań.

4. Do rozliczania czasu mojej pracy nad danym zadaniem używam programu Toggl, który rejestruje czas moich działań przy każdym zadaniu. Mogę także z niego wygenerować raport dla klientki.

FAQ

Okres każdego pakietu wynosi jeden miesiąc, jednak nie robię problemów w razie potrzeby przełożenia kilku godzin z wykupionego pakietu na kolejny miesiąc.

Mieszkam w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientek z Polski na fakturze przeliczam EURO na PLN, a podatek powinien być rozliczony przez klientkę w Polsce (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klientka powinna być podatnikiem VAT-UE. Cena podana powyżej jest ceną netto – Polska i Holandia mają inne oprocentowanie podatku.

Przygotuj sobie listę tematów do omówienia ze mną oraz listę zadań, które chciałabyś mi zlecić. Na początek tyle wystarczy.

Codziennie się doszkalam i rozwijam, aby móc rozszerzać swoją ofertę regularnie i jak najlepiej spełniać oczekiwania klientek, jednak oferty na stronie nie edytuję  codziennie. Na bezpłatnej konsultacji jest idealny moment, aby zapytać – może akurat jestem w stanie sprostać zadaniu.

Oczywiście jest taka opcja, nie wszystkie zadania można rozliczać godzinowo. Wszystko jesteśmy w stanie ustalić na wstępnej 30 minutowej konsultacji na Skype / Whatsapp / Zoom/ telefonicznej lub drogą mailową. 

Co mówią o mnie klientki:

Z Anią pracuję od czerwca 2019. Mogę swobodnie powiedzieć, że stała się moją PRAWĄ RĘKĄ w moich najważniejszych projektach. Jest świetna w tym, co robi — pomaga mi w ogarnięciu postów i aktualizacji na WordPressie, moderacji grup na Facebooku i publikacji postów. Obsługuje komunikację z klientami w moim projekcie Klub Dobrego Biznesu. Nasza praca stale się rozszerza dzięki temu, że widzę jej profesjonalizm, i mam zaufanie, że mogę jej powierzać kolejne zadania. To, co mi bardzo mi się bardzo podoba, to jej inicjatywa i przejrzysta komunikacja. Zawsze wiem, co na, kiedy będzie zrobione, i jeżeli coś jest dla niej nowe, nie boi się wyzwania, ale uczciwie o tym mówi. Widzi, co musi być zrobione, i podsuwa mi pomysły, jeśli ja o czymś zapomnę, czy po prostu nie pomyślę. Jest świetną wirtualną asystentką, która realnie odciąża mnie w pracy, ale też może być świetnym mentorem dla innych startujących asystentek, bo absolutnie powinno być więcej takich osób jak Ania. ❤️
"Polecam Panią Anne, która zaprojektowała i wykonała dla mnie stronę www. Doradziła we wszystkich związanych z prowadzeniem strony kwestiach. Bardzo profesjonale, a zarazem bezpośrednie podejście, miły kontakt. Strona była wykonana na czas, Pani Anna wzięła pod uwagę wszystkie mogę sugestie i z cierpliwością znosiła moje ciągle to nowe pomysly 🙂 Efekty pracy Pani Anny można podziwiać między innymi na mojej stronie:)"
„Moja współpraca z Anią ciągle się poszerza. Rozpoczęłyśmy od wirtualnej asysty, po spotkania raz w tygodniu w celu wykonywania wspólnie administracji mojej firmy aż do pracy nad filmami na YouTube. Gratuluje Ani wszechstronności, a sobie tego, że mam obok siebie tak pomocną (w każdej dziedzinie) asystentkę. Patrząc, na nasze biznesy mogę powiedzieć, że Tworzymy zespół. Każda z nas ma ciągle nowe pomysły, które napędzają nasze biznesy. Szczerze zachęcam do korzystania z jej usług, wsparcie, którego udziela przy prowadzeniu biznesu, procentuje w bardzo szybkim tempie.”
"Bardzo polecam np. do ustawiania i nadzorowania reklam. Niezmiernie cenię sobie fakt, że ustaleniu ogółu, mogłam przejść do innych moich projektów i oddać dowodzenie Ani, która sprawowała nad wszystkim pieczę. Kreatywne podejście i profesjonalizm. Polecam w 100% !"
"Zdecydowanie polecam współpracę z p. Anią 🙂 Zanim podjęłam współpracę, wydawało mi się, że ogarnę tematy "be on-line" kupowałam nowe szkolenia, słuchałam i obserwowałam innych, ale zabrakło czasu i umiejętności, aby wprowadzić to wszystko w życie. Narastała we mnie coraz większa frustracja, że nie dźwigam tego wszystkiego sama, w głowie robił się mętlik od natłoku różnych informacji i zadań, które powinnam wykonać. Któregoś dnia natrafiłam na jednej z grup na reklamę p. Ani zdecydowałam się, że spróbuję, bo czas ucieka, a ja dalej stoję w miejscu. Dzięki p. Ani krok po kroku ogarniamy razem tematy, więc wreszcie idzie do przodu. Oprócz niesamowitego wsparcia technicznego p. Ania jest przemiłą, cierpliwą osobą, która dodatkowo potrafi zdopingować i zmotywować do działania. Jedyne czego dzisiaj żałuję — to tego, że tak późno zdecydowałam się na ten krok."

Kontakt

Link do polityki prywatności: https://annakawecka.pl/polityka-prywatnosci/