OFERTA I CENNIK

Potrzebujesz osoby, która zajmie się kompleksową obsługą Twojego biznesu? Zarówno obsługą social media, newsletterem, edycją audio i wideo i jeszcze stroną internetową? Ta oferta jest dla Ciebie!

Jesteś początkującą Wirtualną Asystentką? A może dopiero zastanawiasz się nad tym zawodem? Proponuję Ci konsultacje, na których omówimy możliwości dla Ciebie oraz ścieżkę rozwoju indywidualnie dobraną do Twojego poziomu umiejętności, oraz możliwości czasowych i finansowych.

Jak wygląda proces rozpoczęcia współpracy?

1. Skontaktuj się ze mną poprzez e-mail lub poprzez przycisk "kliknij i zamów bezpłatną konsultację", który przekieruje Cię do mojego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłam Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynam działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam Asany, Nozbe, Trello oraz skrzynki e-mail, ale dostosuję się też do innych form komunikacji. Bieżące sprawy możemy też załatwiać poprzez WhatsApp i Messenger. Co tydzień w weekend staram się z klientami umawiać na rozmowę na Skype w celu weryfikacji prac i ustalenia planu na kolejny tydzień działań.

4. Do rozliczania czasu mojej pracy nad danym zadaniem używam programu Toggl, który rejestruje czas moich działań przy każdym zadaniu. Mogę także z niego wygenerować raport dla klientki.

FAQ

Okres każdego pakietu wynosi jeden miesiąc, jednak nie robię problemów w razie potrzeby przełożenia kilku godzin z wykupionego pakietu na kolejny miesiąc.

Mieszkam w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientek z Polski na fakturze przeliczam EURO na PLN, a podatek powinien być rozliczony przez klientkę w Polsce (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klientka powinna być podatnikiem VAT-UE. Cena podana powyżej jest ceną netto – Polska i Holandia mają inne oprocentowanie podatku.

Przygotuj sobie listę tematów do omówienia ze mną oraz listę zadań, które chciałabyś mi zlecić. Na początek tyle wystarczy.

Codziennie się doszkalam i rozwijam, aby móc rozszerzać swoją ofertę regularnie i jak najlepiej spełniać oczekiwania klientek, jednak oferty na stronie nie edytuję  codziennie. Na bezpłatnej konsultacji jest idealny moment, aby zapytać – może akurat jestem w stanie sprostać zadaniu.

Oczywiście jest taka opcja, nie wszystkie zadania można rozliczać godzinowo. Wszystko jesteśmy w stanie ustalić na wstępnej 30 minutowej konsultacji na Skype / Whatsapp / Zoom/ telefonicznej lub drogą mailową. 

Co mówią o mnie klientki:

Z Anią pracuję od czerwca 2019. Mogę swobodnie powiedzieć, że stała się moją PRAWĄ RĘKĄ w moich najważniejszych projektach. Jest świetna w tym co robi - pomaga mi w ogarnięciu postów i aktualizacji na WordPressie, moderacji grup na Facebooku i publikacji postów. Obsługuje komunikację z klientami w moim projekcie Klub Dobrego Biznesu. Nasza praca stale się rozszerza dzięki temu, że widzę jej profesjonalizm, i mam zaufanie, że mogę jej powierzać kolejne zadania. To co mi bardzo mi się bardzo podoba, to jej inicjatywa i przejrzysta komunikacja. Zawsze wiem, co na kiedy będzie zrobione, i jeżeli coś jest dla niej nowe, nie boi się wyzwania, ale uczciwie o tym mówi. Widzi co musi być zronione , i podsuwa mi pomysły, jeśli ja o czymś zapomnę, czy po prostu nie pomyślę. Jest świetną wirtualną asystentką, która realnie odciąża mnie w pracy, ale też może być świetnym mentorem dla innych startujących asystentek, bo absolutnie powinno być więcej takich osób jak Ania. ❤️
"Polecam Pania Anne, ktora zaprojektowala i wykonala dla mnie strone www. Doradzila we wszystkich zwiazanych z prowadzeniem strony kwestiach. Bardzo profesjonale a zarazem bezposrednie podejscie, mily kontakt. Strona byla wykonana na czas, Pani Anna wziela pod uwage wszystkie moge sugestie i z cierpliwoscia znosila moje ciagle to nowe pomysly 🙂 Efekty pracy Pani Anny mozna podziwiac miedzy innymi na mojej stronie:)"
„Relacje moje i Ani są obustronne. Zaczęło się od tego, ze Ania stała się moja klientka w ramach prowadzenia księgowości jej firmy. Od niedawna ja jestem również jej klientka- tym razem ona pomaga mi w prowadzeniu strony internetowej oraz Facebooka- napewno mogę ja nazwać swoją wirtualna asystentka🌷 Od teraz czuje wielka ulgę, nie muszę myśleć o tym co wrzucę na stronę oraz w jakiej formie, bo ona działa za mnie. Taka pomoc to skarb. Nie ukrywam tez, ze często rozumiemy się bez słów”
"Bardzo polecam np. do ustawiania i nadzorowania reklam. Niezmiernie cenię sobie fakt, że ustaleniu ogółu, mogłam przejść do innych moich projektów i oddać dowodzenie Ani, która sprawowała nad wszystkim pieczę. Kreatywne podejście i profesjonalizm. Polecam w 100% !"
👩‍🏫Ania to fantastyczny mentor! 👍W sposób rzeczowy, spokojny i pełny cierpliwości skupiła się na moim wdrożeniu i ukierunkowaniu się na cel, jaki chce osiągnąć. Dzięki jej pomocy mam odwagę wziąć ster w swoje ręce, rozłożyć żagle i płynąć w kierunku własnego biznesu. 🏆Polecam każdej przyszłej i obecnej wirtualnej asystentce współpracę z Anią oraz przede wszystkim osobom, które chciałyby skompresować swoje umiejętności w jeden zawód, ale boją się cokolwiek zrobić, bo nie wierzą w swoje możliwości.